Company

W roku 2012 zakończyliśmy rozpoczętą rok wcześniej rozbudowę siedziby w miejscowości Kawle Dolne w powiecie Kartuskim i od 01 września 2012 tutaj znajduje się nasze główne biuro i wszystkie działy produkcyjne.

Obecnie dysponujemy dwoma nowoczesnymi halami produkcyjno-magazynowymi o łącznej powierzchni ponad 2000 m2 i częścią biurowo-socjalną o łącznej powierzchni ponad 500 m2 zbudowanymi na obszarze prawie jednego hektara. Stale unowocześniany park maszynowy i doświadczona, ponad 40 osobowa załoga, pozwala nam realizować roczną produkcję na poziomie 100 tys. sztuk różnego typu żaluzji i rolet.

Każdy z naszych klientów zawsze znajduje u nas kompleksową obsługę i doradztwo w zakresie realizowanych zleceń. W indywidualnie ustalanych terminach, organizujemy dla naszych odbiorców szkolenia z zakresu sprzedaży, pomiaru i montażu naszych wyrobów w nowoczesnej sali konferencyjnej.

Przez ponad piętnaście lat istnienia firmy Shadow-System dostarczyliśmy we współpracy z naszymi odbiorcami, żaluzje i rolety do wielu dużych obiektów – moglibyśmy stworzyć bardzo długą ich listę, ale poprzestaniemy tylko na kilku wybranych z całego okresu działalności:

  • 1000 rolet Classic do siedziby AGORA S.A. w Warszawie
  • 800 rolet Classic do siedziby PROKOM w Gdyni
  • 250 rolet Maxi do Hotelu HYATT w Duszanbe w Tadżykistanie
  • 1000 rolet Classic do OLIVIA GATE w Gdańsku

Wyprodukowaliśmy również specjalistyczne rolety i żaluzje dla kilkuset statków i jachtów, budowanych przez różne stocznie w kraju i zagranicą, ale szczególnie cenimy sobie ponad milion sztuk różnych osłon okiennych (!!!) dostarczonych na przestrzeni wszystkich lat, do klientów indywidualnych w Polsce i Europie. Wiemy, że zadowolenie tych klientów jest prawdziwą miarą naszego sukcesu, gdyż dla nas, tak jak i dla nich, każda pojedyncza sztuka żaluzji jest tak samo ważna – niezależnie od wielkości obiektu!

Jeżeli cenisz sobie fachową obsługę i rzetelne warunki handlowe oraz oczekujesz najwyższej jakości wyrobów z obszaru dekoracyjnej techniki osłonowej – to Twój wybór może być tylko jeden – SHADOW-SYSTEM!

Zapraszamy do kontaktu z nami i odwiedzenia naszej firmy – jesteśmy po to, aby służyć Tobie naszą wiedzą i doświadczeniem!