Firma

Jesteśmy polską firmą z okolic Trójmiasta, z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji ekskluzywnych dekoracji okiennych. Ofertę tworzymy z myślą o najbardziej wymagających klientach. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno plisy, rolety jak i żaluzje poziome oraz pionowe. Nasze produkty wytwarzamy w oparciu o system DECOMATIC® firmy BENTHIN (Grupa Hunter Douglas) oraz rozwiązania firmy COULISSE. Kolekcje tkanin dobieramy według aktualnie obowiązujących trendów. Dostawcami tekstyliów są renomowani niemieccy i holenderscy producenci. W połączeniu z wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną załogą, stanowi to gwarancję najwyższej jakości produkowanych przez nas dekoracji okiennych. Wszystkie produkty są indywidualnie wymiarowane i dostosowane do oczekiwań klienta.

Od początku istnienia firmy, czyli od 1997 roku zakład produkcyjny zlokalizowany był w Sopocie. W 2012 roku zakończyliśmy budowę nowej siedziby w miejscowości Kawle Dolne w powiecie Kartuskim. Od 1 września 2012 roku tutaj znajduje się nasze główne biuro i wszystkie działy produkcyjne. Obecnie dysponujemy dwoma nowoczesnymi halami produkcyjno-magazynowymi o łącznej powierzchni ponad 2000 m2 i częścią biurowo-socjalną o łącznej powierzchni ponad 500 m2. Stale unowocześniany park maszynowy, doświadczona ponad 60 osobowa załoga, pozwala nam realizować roczną produkcję na poziomie 100 000 sztuk różnego typu żaluzji i rolet.

Każdy z naszych klientów zawsze znajduje u nas kompleksową obsługę i doradztwo w zakresie realizowanych zleceń. W indywidualnie ustalanych terminach, organizujemy dla naszych odbiorców szkolenia ofertowe oraz techniczne dla firm wykonawczych.