Kariera

 

Czym się zajmujemy?

Działamy na rynku ekskluzywnych przesłon okiennych od ponad 20 lat. Jesteśmy producentem plis, rolet oraz żaluzji. Swoje produkty tworzymy w oparciu o komponenty dostarczane przez europejskich liderów w branży,a naszym priorytetem jest dostarczenie do Klienta produktów najwyższej jakości w krótkim terminie.

Dowiedz się więcej w zakładce O FIRMIE.

 

Tworzymy nowe miejsca pracy

Rozwijamy kulturę współpracy, w której nasi Pracownicy darzą siebie nawzajem szacunkiem oraz zaufaniem, a liderzy inspirują oraz motywują ludzi do osiągania jak najlepszych wyników.

 

Kogo szukamy?

Jeśli uwielbiasz dokładność i mocno koncentrujesz się na wykonywanych zadaniach, jesteś osobą kreatywną, kontaktową oraz zależy Ci na dobrej organizacji pracy według sprawdzonych wzorców, to możesz być osobą, której szukamy!

 

Dlaczego warto do nas dołączyć?

 

 

Etapy rekrutacji:

Cały proces rekrutacji zawiera się w kilku konkretnych krokach, które pozwolą nam lepiej się poznać i zweryfikować nasze wspólne oczekiwania.

 

Aktualnie poszukujemy:

 

_____________________________________

Jeżeli mimo braku aktualnych ofert pracy uważasz, że jesteś kimś kogo potrzebujemy, wyślij swoje CV na maila: praca@shadow-system.pl

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
_____________________________________